Жоғары оқу орындарының рейтингі "Атамекен-2023" ҰКП!

2024-02-05 | Құттықтау

"Атамекен" ҚР Ұлттық Кәсіпкерлер палатасының қазақстандық жоғары оқу орындарының 2023 жылғы білім беру бағдарламалары рейтингінің нәтижелері шығарылды.
Рейтинг қорытындысы бойынша ел бойынша көшбасшылар үштігіне "6В05201 - Экология ББ енді. "Атамекен" рейтингінің шыңына шығу біздің дұрыс бағытта келе жатқанымызды растайды.
Рейтинг нәтижелері университеттің жоғары академиялық беделін ғана емес, сонымен қатар еңбек нарығында сұранысқа ие мамандардың лайықты деңгейін растайды.
Химиялық технология және экология кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы өзінің білім беру бағдарламаларын жетілдіру және білім беру сапасын арттыру бойынша үнемі жұмыс жасауда. Университет басшылығын, барлық профессорлық-оқытушылық құрамын, білім алушыларды
білім беру бағдарламаларын іске асыру бойынша жетістіктерімен шын жүректен құттықтаймыз.