Ұлы ұстаз мерейтойы

2023-03-01 | Құттықтау

Бүгін маңызды күн – біздің әріптесіміз, ғалым және жай ғана тамаша адам Аман Ерғалиұлының туған күні, мерейтойы!

Аман Ерғалиұлының өткен өмір жолы-бұл көп қырлы қызметінің барлық салаларындағы ең күрделі міндеттерді шешетін, жоғары кәсіби, талантты басшы, мақсатты адамның жолы.

Аман Ерғалиұлы-талантты шәкірттері мен ізбасарларының ғылыми жетістіктерімен байланысты адамдардың бірі.

Жоғары оқу орындарының білімі мен ғылымының дамуына қосқан зор үлесі университетке, инженерлік-технологиялық факультетке, сондай-ақ біздің "Технологиялық жабдықтар және машина жасау"кафедрасына адал және жанқиярлықпен қызмет етудің жарқын үлгісі болып табылады!

Біз сіздің адамдық даналығыңызды, адамдармен қарым-қатынасыңыздағы ізгі ниетіңізді өте жоғары бағалаймыз.

Құрметті Аман Ерғалиұлы, зор денсаулық, жаңа ғылыми жетістіктер және талантты шәкірт тілейміз!