2023-05-02 | Жаңалықтар

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университетінде 27-28 сәуір аралығында «Машина жасау» білім беру бағдарламасы бойынша XV республикалық студенттік пәндік олимпиада өтті. «Технологиялық жабдықтар және машина жасау» кафедрасының студенті Коц Владислав жүлделі 3 орынға ие болды. Тилеугазиев Дастан мен Раис Әлішер алғыс хатпен марапатталды. Кафедра ұжымының атынан құттықтай отырып, жүлдегерлерге алдағы байқаулар мен ғылыми ізденістерде мол табыстар тілейміз.

Возможно, это изображение 2 человека и текст
Возможно, это изображение 2 человека, помост и текст
Возможно, это изображение текст «аграрный исслед 開 диплом публикалык студенттк пендк олимпиада ытындысы бойынша жогары натиже керсеткени ушн асынын шэкэрим атындары университетнн студ коц владислав николаевич марапатталады машина жасау блим беру багдарламасы баскарма терагасы- ректор, вице президент, академик 角船部 .куришбаев 27-28 саутр апреля 2023»