Шәкәрім атындағы университетте мектеп оқушылары арасында «Интеллект формуласы» - 2024 Зияткерлік ойындар чемпионаты.

2024-09-28 | Жаңалықтар

Қыркүйек айында Шәкәрім университетінде көптеген қызықты шаралар мен іс-шаралар өтті. 2024 жылдың 27 қыркүйегінде Атом энергиясы ақпарат орталықтары (АЭС) және Атомдық технологиялар ақпараттық орталықтары (АТО) желісінде оқушыларға арналған «Интеллект формуласы» зияткерлік ойындарының халықаралық чемпионатының аймақтық кезеңі өтті. Чемпионат Қазақстан, Өзбекстан, Армения, Беларусь және Ресей Федерациясы республикаларын біріктіреді. Биыл тағы да Шәкәрім университеті аймақтық турдың базалық алаңына айналды, ал ұйымдастырушысы «Қазақстанның ядролық қоғамы» қауымдастығының Жастар филиалы болды. Физика-химия ғылымдары ғылыми-зерттеу мектебінің деканы, кафедра меңгерушісі Асқар Бандатұлы Қасымов қатысушыларға құттықтау сөз сөйледі. «Техникалық физика және жылу энергетикасы» кафедрасы Степанова Ольга Александровна, «Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы» РМК Атом энергиясы институтының реакторлық құрылғыларды әзірлеу және сынау бөлімінің басшысы Мұхамедов Нұржан Еролұлы. Ойынды дәстүр бойынша Қазақстан Ядролық Қоғамы Атом энергиясы ақпарат орталығының директоры Әлиев Сейіт Әбеуханұлы ашты.
Ойын достық атмосферада өтті, барлық қатысушылар көптеген жағымды эмоциялар мен әсерлер алды. Барлық қатысушыларды құттықтаймыз:
- Чернышевский атындағы №1 ҚМУ «Пальмира» орта мектебі, жетекшісі Якушев Вячеслав Викторович;
- «Үберменч» НЗМ, жетекшісі Тұрғали Бектас Қайратұлы;
- «Latife Bilim Innovation» лицейі, жетекшісі Наубетов Жасқайрат Әділбекұлы;
- Шәкәрім атындағы «Интеллект кванты» орта мектебі, жетекшісі Колюжный Роман Евгеньевич;
- №10 «Білім жұлдыздары» КММ, жетекшісі Азубаева Камшат Айдаровна;
- №4 ҚМУ «Алаш» орта мектебі, жетекшісі Гүлнұр Мырзабекқызы Қанапьянова;
- ҚМУ №43 «Түрксіб» орта мектебі, жетекшісі Құнанбаева Тана Құрманғалиқызы.
Чернышевский атындағы No1 ҚМУ орта мектебінің «Пальмира» командасы келесі кезеңге өтті.